EAGER´S CUP 2019

Jako každý rok jsme i letos zahájili družstevní flyballovou sezónu turnajem Eager´s Cup, který jsme pořádali v Žamberku. Přihlásilo se na něj 56 družstev, čímž jsme vyrovnali rekord turnaje z roku 2016 (pravda, nakonec se jich zúčastnilo „jen“ 55 :-D). Běhalo se tentokrát od sobotního rána do nedělního večera, a to na dvou parkurech v 10 divizích. Snažili jsme se zvládnout všechno včetně závodění našich tří družstev a pěkně jsme si mákli, ale to pořádání se nám asi nakonec povedlo o fous lépe ;-).

Z našich družstev se dařilo jen Hurikánům ve 3. divizi – 1. místo ve Speed Trialu, 2. místo v Double Elimination a nejlepší čas 17,40 s. Nové posily (Fay a Furt) se na tomto úspěchu podílely zcela nepřehlédnutelně :-).

Prágové byli na svou (1.) divizi tentokrát moc pomalí a také dost chybovali, takže skončili na 7. místě. Stejné umístění si odnesli i Panteři (ze 7. divize), kteří byli naopak na svou divizi příliš rychlí :-D, takže řadu běhů ztratili penalizací čistého času. Na to, že ještě 14 dní před turnajem nebylo jasné, zda budou vůbec schopni běhat a hlavně dělat střídačky, to je ještě pořád krásný výsledek :-D.