Členství

Jak se stát členem?

 • přečtěte si pozorně tyto stránky a naše stanovy, abyste věděli, do čeho jdete :-),
 • vyplňte přihlášku a buď ji osobně předejte na tréninku (pokud to pro vás bude jednodušší a rychlejší) nebo ji zašlete na adresu předsedkyně: Milena Vrbová, Žinkovská 4, 100 00 Praha 10,
  • uhraďte členské příspěvky dle níže uvedeného.

  Členské příspěvky jsou platné v následující výši:

   pro stávající členy za kalendářní rok 1.300,- Kč (členský příspěvek)

  + 500,- Kč (příspěvek na tréninky za 1. psa)
  + 400,- Kč (příspěvek na tréninky za 2. psa)
  + 300,- Kč (příspěvek na tréninky za 3. psa)

  – pro nové členy za kalendářní rok 1.500,- Kč (členský příspěvek + zápisné)

  + 500,- Kč (příspěvek na tréninky za 1. psa)
  + 400,- Kč (příspěvek na tréninky za 2. psa)
  + 300,- Kč (příspěvek na tréninky za 3. psa)

  • Noví členové mohou členský příspěvek předat spolu s přihláškou (pokud to pro vás bude jednodušší a rychlejší), anebo jej zašlete na účet našeho sdružení 222875195/0300. V takovém případě nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést vaše jméno a příjmení + zkratku „ČP“ (jako členský příspěvek).
  • pamatujte, že přihláška bez zaplaceného příspěvku či zaplacený příspěvek bez přihlášky znamenají, že stále ještě NEJSTE ČLENEM…dokud to nezvládnete obojí 
  • členské příspěvky pro ty, kdo byli členy Flyball Hop Trop již v předchozím roce, jsou splatné nejpozději do prvního tréninku, kterého se zúčastní. Doporučujeme taktéž zaplatit na účet 222875195/0300. Také je potřeba do zprávy pro příjemce uvést jméno a příjmení + zkratku „ČP“ (jako členský příspěvek).

  Jaké výhody vám členství přinese?

  Nižší poplatek za tréninky (50 Kč místo 200 Kč) a budete mít výhodnější cenu u některých dalších našich akcí (školení, soustředění). Kromě toho je možné získat slevu na postroj pro psa od firmy Zero DC.