Hoptropí schůze a flyballová schůze 2013

…aneb dva dny plné chlebíčků a dortů (no dobře, nejen jich)

V sobotu 23.11.2013 se konala členská schůze Flyball Hop Trop. Na ní jsme probrali co bylo nutné, co jsme prožili v uplynulé sezóně i co plánujeme do té příští. Hodně jsme se zasmáli, někdo přiměřeně a někdo nezřízeně najedl…klasicky se členové vyznamenali a stoly tak praskaly pod chlebíčky, řízky, dorty, zákusky apod.

V neděli 24.11.2013 se konala členská schůze Flyball clubu ČR. Stejně jako den předtím se hlasovalo, diskutovalo, plánovalo a navíc rozdávalo ocenění za celoroční pohár Purina ProPlan Cup 2013. Na této schůzi se také slavilo desáté výroční Flyball clubu ČR, takže i zde bylo nezvyklé množství dobrot.

Výsledky poháru jsme již na našich stránkách zveřejňovali, nicméně pro pořádek, ocenění z našich řad přebírali HT PRAGUE (1.divize 3. místo), HT PANTHERS (2. divize 2. místo) a NIMBUS HT (3. divize 3. místo).

Teď už je opravdu letošní flyballová sezóna oficiálně uzavřena a my se budeme věnovat našim začátečníkům.

Někteří naši členové (lidští i psí) se zřejmě bez závodů nudili a stihli si opatřit neflyballová, posezónní zranění….přejeme brzké uzdravení a všem ostatním ať tu zimu nějak přečkáme a setkáme se v příštím roce v ještě lepší kondici.

Následuje fotoreport (bude doplněno ještě o foto družstev z předávání cen):

V sobotu jsme mimo jiné pojídali tenisák s kopou malých tenisáčků…
V neděli už pekli profíci….dort u příležitosti 10. výročí Flyball clubu ČR.
Hoptropí trofeje v plném lesku