Eager’s Cup 2015

Organizačně jsme nový formát turnaje zvládli lépe, než jsme čekali, a děkujeme všem pomocníkům, závodníkům a našim sponzorům, kterými byli:

– Purina ProPlan, město Žamberk, Hotel Žamberk Panský dům, Frontline combo, GODDOG.CZ, Mira-Mar, Nakladatelství Plot, Psí kusy, Haf & Mňau, Baf-Pet, Almika, Mevet, Zero DC, Krmím kvalitně, Irel, Alavis a Vitakraft.

A teď co ta naše želízka v ohni 🙂

Vyjeli jsme s několika nováčky a nutno říci, že to zvládli nad očekávání. Neřešili vedlejší dráhu, běželi kam měli a střídačky byly zkracovány na minimum. Měli jsme jednu výjimku, ale i s tou si časem poradíme 🙂 Ostatní šlapali až na pár chybiček skvěle, zlepšovali si své nové rekordy a hlavně bylo vidět, že do budoucna mají ještě další potenciál pro zrychlení, jen co naberou na jistotě.

Co se týče matadorů, je na nich vidět, že ještě nejsou v plné kondici, ale to taktéž doladíme a těšíme se na další turnaj. I tak si někteří z nich také zlepšili „osobáčky“.

Celkově všechna naše družstva byla schopna fungovat bez zbytečných zmatků, zejména oproti loňsku, kdy především u Nimbusů byl každý běh značně dobrodružný 😀

Co se týče umístění, tak HT PRAGUE obsadili 3. místo v 1. divizi, HT HURRICANE 3. místo ve 4. divizi, HT PANTHERS 6. místo v 6. divizi a NIMBUS HT 2. místo v 7. divizi.