Členské schůze a mikulášská besídka, 26.-27.11.2011, Hostivař a Vršovice

26.11.2011 nadešel den hoptropí schůze a jelikož jsme se zase víc, jak měsíc neviděli, bylo jasné, že spojíme příjemné s užitečným a nutným.

Po příchodu na schůzi se začal stůl plnit všelijakými dobrotami, které naše schůze pravidelně provázejí (chlebíčky, párky v těstíčku, dort, trojhránky, bábovka apod.). Na obrázku například vidíte dort právě Evy, který všechny uchvátil nejen vzhledem, ale zároveň i chutí a po kterém se hned zaprášilo. Zaprášilo se ostatně téměř po všem, co se přineslo. Ještě, že většina z nás byla prozíravá a ráno nesnídala  🙂 .

Probrali a odhlasovali jsme možné i nemožné, nastínili budoucnost (zejména příští sezónu) a v pauzách krafali o všem možném. Pokud by někoho zajímaly podrobnosti (tím myslím zápis ze schůze), není problém, brzy tady na stránkách ;-).

Byl udělen nový titul nejlepšího pouštěče Zdeňkovi Drbohlavovi, který pouští více psů a je přeborníkem na OKy. Dostal za to pohár a také něco na zub. Také nás napadlo, že když už mu to tak jde, tak bychom mu mohli na pouštění nabídnout psů více. Představa, jak Zdeněk přijíždí na závody sám s hromadou psů, nás vcelku pobavila, ale pak jsme se shodli na tom, že za a) je to blbost a za b) by to pak stejně nebylo ono, protože flyball je přece o něčem jiném 🙂 .

Dále bylo poděkováno trenérům Ále, Míle a Šárce, webmasterce Dejně a Pavlovi za úžasné nové „interaktivní“ stránky na které právě koukáte, panu Světýlkovi za to že svítí, Kroupovic za odvozy a přívozy našeho vybavení a všem hoptropím funkcionářům. Prostě jsme si tak nějak všichni poděkovali, přejedli se a jeli zase domů plni dojmů.

Druhý den (27.11.2011) se konala členská schůze Flyball Clubu, kde mimo hlasování a diskuzí přebrali HT PANTHERS ceny za 1. místo ve 2. divizi a HT PRAGUE za 3. místo v 1. divizi celoročního Purina ProPlan Cupu.

Teď si dá většina závodníku zimní flyballový „gaučink“, někteří budou přes zimu pilovat to, co ještě není dotažené k dokonalosti, a doufáme, že se všichni sejdeme na jarních trénincích. Tam všichni namasírujeme svaly a vrhneme se do další nadějné sezóny, která pro nás započne námi pořádaným květnovým turnajem Eager´s Cupem…. Tam se také těšíme na všechny flyballové lidi, které přes zimu neuvidíme.

Eva a Týna