M.E.D.´s Trophy 2022

Byl to náročný horký víkend, psíci i lidé si pěkně mákli. Ještě na poslední chvíli jsme museli bohužel dělat větší změny. Původně jsme měli mít jedno psa bez pánička, ale se složením psovodů zamávala nemoc a tak do Plání bez pánička dorazili nakonec hned tři psi, což vyústilo v celkem veselou diskuzi “kdo vlastně poběží s kým a jak poskládat sestavy, když to nikdo takhle netrénoval”, nakonec došlo i na kámen-nůžky-papír, takže je asi jasné, že to bylo trochu”na pankáče”. Sic se to sem tam podepsalo na střídačce, obě družstva to ale zvládla skvěle.

Panteři ve 3. divizi ve složení Jackie+Šíma, Jezi+Michal, Dixie+Pavel/Ivča, Fler+Nikola, Cayenne+Ivča a DeeVee+Petra tedy bez svého obvyklého snižovače – namisto na 17,5cm běhali celý víkend na 25cm. Zamakali skvěle a vybojovali si 3. místo (nej čas 18,28s).

Hurri běhali ve 2. divizi ve složení Puffy+Milan, Fay+Pavel, Uta+Ivana, Melie+Nikola, Abby+Andy a Choose+Michal, který tentokrát k sobě neměl druhého snižovače, takže odběhal úplně všechno a stal se tak hlavní oporou družstva. Hurri si vyběhali 2. místo a zaběhli si mnoho pěkných časů (nej 17,21s). Moc jsme si to užili a těšíme se na další turnaj!