Crazy Couple 2015

….čili turnaj dvojic začátečníků a veteránů. Konal se v sobotu 18.4.2015 ve Svijanském Újezdě pod taktovkou Crazy Balls.

Z našich řad se ho účastnily 2,5 dvojice 🙂

První byla Uta + Zidy, tito v podstatě nechybovali, Uta běhala jako profík, pouze Zidy měl možná jednu slabší chvilku, ale u PRTa velký úspěch. Do odpolední části se umístili do 2. divize (9 dvojic), a bohužel ve dvou rozbězích prohráli a skončili tak na 8. místě.

Druhá dvojice byla Obi + Cayenne. Oba měli taktéž velmi málo slabších chvilek, kdy jednoho nebo druhého velmi zaujalo dění na druhé dráze, nicméně žádné urputné obíhání kolem sítě ve snaze prodrat se na druhou dráhu za každou cenu se nekonalo a oba se vždy velmi rychle srovnali. Do odpolední části se probojovali také do 2. divize, a zde si hrábli na dno svých sil, neboť v devítičlenné divizi byl odpolední „pavouk“ pro začátečnické dvojice, bez možnosti vystřídání, vyčerpávající. Probojovali se na skvělé 4. místo.

Poslední půldvojice byl Miky, kterého doplnila Cookie od DogDragons. Ačkoli se do té doby neviděli a ačkoli neměli natrénované střídačky, běhali velmi krásně a Miky dokonce vypadal, že teď už si je jistý co se po něm chce. Do odpolední části se zařadili do 3. divize, kde taktéž po vyčerpávajícím boji skončili na krásném 4. místě.

Všechny naše dvojice nám dělaly velkou radost. Slabinou byly pouze střídačky, neboť se jedná skutečně o začátečníky a nemají je ještě natrénované. Ještě chvilku potrénují a výsledky budou ještě lepší, což se ukáže na blížícím se prvním družstevním turnaji Eager’s Cup